Spoštovani prijatelji!
Danes se po 31 letih končuje moje potovanje na tovornem vlaku Slovenskih železnic. Prišel je čas, da stopim z vlaka in se podam novim izzivom naproti. S hvaležnostjo se oziram nazaj, saj sem na tej poti spoznala čudovite sodelavce, poslovne partnerje in prijatelje. Skupaj smo rastli, premagovali izzive, iskali rešitve, se učili drug od drugega in bili skupaj še boljši. Pri tem smo vedno upoštevali vrednote, kot so sodelovanje, spoštovanje, lojalnost, poštenje, zaupanje in odgovornost.
V zadnjih 11 letih, ko sem vodila SŽ-Tovorni promet, smo se soočali z nešteto izzivi, kot so bili žled, recesija, vstop strateškega partnerja, covid, vse dejavnejša konkurenca, vojna v Ukrajini, poplave in infrastrukturne ovire. Z zavzetostjo moje ekipe in vseh zaposlenih ter z zaupanjem naših poslovnih partnerjev smo vedno našli rešitve za skupno rast. S svojo predanostjo in trdim delom smo vsak po svoji moči pripomogli k razvoju našega podjetja ter zadovoljstvu naših kupcev.
SŽ-Tovorni promet zapuščam z vso hvaležnostjo za vsa prijateljstva, za vse izzive, zaradi katerih smo postali še močnejši in še bolj povezani.
En velik HVALA vsakemu posebej, ki ste bil del mojega potovanja.
Nasvidenje,
Melita
