V torek, 6. junija, smo se v okviru gospodarske delegacije slovenskih logistov in prevoznikov udeležili Poslovne konference slovenske in srbske logistike za potrebe srbskega gospodarstva in tržišča, ki je potekala v Beogradu.

Direktorica SŽ-Tovornega prometa Melita Rozman Dacar je mednarodno aktivnim industrijskim podjetjem iz regije predstavila naše podjetje in naše storitve. Sodelovala je tudi na okrogli mizi o prednostih slovenske logistike.

Konferenca je bila odlična priložnost za srečanje z našimi dolgoletnimi srbskimi poslovnimi partnerji in prijatelji.