V Müncnhu se končuje Transport Logistic, vodilna evropska prireditev s področja logistike in mobilnosti. Med več kot 2.300 razstavljalci iz 67 držav je bil tudi letos SŽ-Tovorni promet. V naši družbi smo prepričani, da je le ustvarjanje dolgoročnih partnerstev s kupci in poslovnimi partnerji podlaga za skupno rast. V časih, ko je evropski transportni trg vse bolj nestabilen, je ključno, da s tesnim sodelovanjem oblikujemo konkurenčne in zanesljive logistične verige. Transport Logistic je bil odlična priložnost za osebni pogovor o skupnih rešitvah logističnih izzivov. Obiskovalcem smo kot znamenje našega tesnega partnerstva in dokaz naše skupne zaveze k ohranjanju našega okolja podarili sadiko smreke.

»Naše sodelovanje na razstavi lahko ocenim kot zelo uspešno,« je poudarila direktorica SŽ-Tovornega prometa, mag. Melita Rozman Dacar. »V našem podjetju pričakovanja naših kupcev vedno postavljamo na prvo mesto. Ponosni smo, da so nas v Münchnu obiskali vsi naši najpomembnejšimi partnerji in da smo del njihovih uspešnih zgodb. Vsem sogovornikom se zahvaljujem za konstruktivne pogovore. Rada bi vam zagotovila, da bomo tudi v prihodnje vaš lojalen poslovni partner. Posebej me veseli, da nas je obiskal tudi minister za gospodarstvo, turizem in šport Matjaž Han. Obenem bi se rada zahvalila svojim sodelavkam in sodelavcem, ki so s svojo zavzetostjo poskrbeli za izvrstno pripravo in izvedbo našega sodelovanja na prireditvi.«