Spoštovani poslovni partnerji!

Sanacija posledic izrednega dogodka med postajama Lesce Bled in Podnart je končana. Proga je od 15. ure ponovno odprta.

Zaradi dolgotrajne zapore proge se bodo tovorni vlaki še nekaj časa zamujali. Trudimo se za čim hitrejšo vzpostavitev normalne prevoznosti. Zahvaljujemo se vam za razumevanje.