V našem podjetju menimo, da je kombinacija mladostne energije novih zaposlenih in izkušenj starejših pravi recept za uspešen poslovni razvoj in uspeh. V četrtek, 21. marca, smo izrazili dobrodošlico novim sodelavkam in sodelavcem, ki so se na ključnih delovnih mestih zaposlili lani in letos.

Direktorica SŽ-Tovornega prometa Melita Rozman Dacar je predstavila ekipo svojih najtesnejših sodelavcev in opisala delovanje podjetja ter cilje za prihodnje. Po njenih besedah je za uspeh potrebno dejavno sodelovanje vseh zaposlenih, saj sama lahko le usmerja oziroma vodi kolektiv do cilja, v katerega vsi verjamemo. Poudarila je tudi, da so njena vrata vedno odprta za pogovor o konstruktivnih predlogih in novih rešitvah.

Sestanek se je končal s krajšim neformalnim druženjem, ki je bilo priložnost za medsebojno spoznavanje in za pogovor o izzivih, ki so pred nami.